Akcia Otcovia & deti opäť zavíta do Čutkova

Akcia Otcovia & deti opäť zavíta do Čutkova

Ján SvrčekAktuality2.7.2024

Materské centrum Nevedko v spolupráci s Občianskym združením Ružomberčan na sobotu (6. júla) pri príležitosti Dňa otcov pripravili v Čutkovskej doline súťažno – zábavné dopoludnia pod názvom Otcovia & deti 2024.

Toto podujatie organizujeme po dvojročnej pauze. Priznám sa, že popri svojich prioritných projektoch, niekedy nestíham ďalšie aktivity pre deti, ale už sa mi po tejto peknej akcii aj cnelo,“ rozhovorila sa predsedníčka ružomberského „Nevedka“ Andrea Dobošová.

„Týmto formátom vytvárame priestor pre spoločne strávený čas hlavne otcov so svojimi ratolesťami. Nemusí však prísť iba ´tatko´, pokojne aj mamina, teta, stará mama, či opatrovateľka. Pred nikým nezatvárame dvere, akurát v každom družstve musí byť minimálne jedno dieťa. Jednotlivé tímy čakajú viaceré stanovištia s rôznymi aktivitami. Súťaže sú síce viac zamerané pre mužov, no nepôjde len o využívanie svalov. Chýbať nebudú ani typicky ženské veci, nech si ich ockovia sprobujú. Hlavne máme na zreteli dobrú zábavu,“ vysvetľovala ďalej A. Dobošová a dodala: „Som veľmi rada, že naši tradiční partneri hneď po oslovení nám potvrdili svoju účasť.“

Pri Kolibe u dobrého pastiera pestrý program sa začne o 10:00 hod. Do celej skladačky výrazne prispeli tiež ružomberský motoklub Free Riders, Karol Olejník (aikido), Obrovo a ďalšie subjekty na území Ružomberka – mestská polícia, Vojenský útvar 1115, Mestské lesy a Mestský hokejový klub.

Foto: facebook

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia