Alkana sa predstavila s divadelno-hudobno-tanečným showprogramom Alkanáda

Alkana sa predstavila s divadelno-hudobno-tanečným showprogramom Alkanáda

RedakciaAktuality5.5.2023

Prvé predstavenie bolo určené žiakom škôl, druhé širokej verejnosti. Program nacvičovali od januára. Ako nám prezradil režisér a autor scenára Miloš Bubelka išlo o pestrý, dynamický program plný hudby, spevu a tanca. „Účinkujúce deti, žiaci a študenti navštevujúci Alkanu v našom meste dostali priestor predviesť, čo všetko sa dokážu naučiť. A veru vedia toho naozaj veľa. Hrajú divadlo, spievajú, tancujú aj stepujú. A čo diváci? Za všetkých vyjadrenie ZŠ sv. Vincenta: „Alkana, ďakujeme! Bola to poriadna nálož energie a talentu. Všetci sme odchádzali nadšení. Deti boli úžasné."

V Alkane to žije. Pripravujú program ku dňu matiek, tešia sa na nahrávanie CD v profesionálnom štúdiu, chystajú vystúpenie na ružomberskom jarmoku a na konci školského roka ponúknu svojim priaznivcom záverečný program.

Muzikálová súkromná základná umelecká škola Alkana funguje v Ružomberku od roku 2009. Vo Veľkej dvorane KDAH Ružomberok hrá vlastné autorské muzikály, galaprogramy, veľké muzikálové show programy a hudobno tanečno - rozprávkové show. Všetky dôležité informácie záujemcovia nájdu na webe školy www.alkana-rbk.sk.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia