ANI NECHOĎ Fest začína už v sobotu, výťažok poputuje zvieratám

ANI NECHOĎ Fest začína už v sobotu, výťažok poputuje zvieratám

RedakciaAktuality5.9.2019

V sobotu od 13:00 začínajú koncertné predstavenia v Parku Š. N. Hýroša v Ružomberku. Po dvojročnej pauze pripravilo 8. ročník festivalu Občianske združenie Plejády s podporou Žilinského samosprávneho kraja.

Hlavnou myšlienkou Ani nechoď je spojiť najmä ľudí z Ružomberka, ktorí sa vo svojom voľnom čase venujú rôznym umeleckým činnostiam, aby sa prezentovali pred širším ružomberským publikom,“ odkazuje Iveta Kloptová, jedna z organizátoriek Ani Nechoď Festu.

Dodáva, že podujatie je dobrovoľné, a preto sú vďační všetkým, ktorí nejakým spôsobom pomohli, aby bol tento ročník Ani nechoď jedinečný.

ANI NECHOĎ Fest bol v minulosti v Čutkovskej doline, organizátori sa rozhodli tentokrát využiť Park. Š. N. Hýroša
(Foto: archív Ani Nechoď)

Podporia útulok v Bielom Potoku.

Návštevníci sa môžu tešiť na súťaž, cukrovú vatu, maľovanie na tvár aj špeciálny sójový guláš, z ktorého výťažok poputuje ružomberskému Centru nájdených zvierat na Bielom potoku. „Každý rok bolo podujatie benefičné a darovali sme peniaze práve útulku, takže len pokračujeme v tradícii,“ dodala Kloptová.

Zahrajú domáci

Ako prezradila Iveta Kloptová, hudobné kapely sa im kompletne pomenili, ale i napriek tomu vznikol skvelý program, v ktorom si miesto našli nielen domáci umelci, ale aj aj cezpoľní z Púchova a z Nitry. „Ide aj o to, aby si vymenili skúsenosti, čo je pre takéto kapely veľmi prínosné,“ dodáva Iveta Kloptová. Už o 13:00 otvorí festival tanečný workshop zoskupenia Dance Galaxy, od 14:00 vystúpi Džuki, o 15:00 Take apart. o 16:00 Malirosa, o 17:00 Michal Récky, o 18:00 Aceton, o 19:00 Vanesa Jam, o 20:00 Edgar a o 21:00 Jób. Festival uzatvorí počas afterparty v Čajovni Relax od 22:00 hod. DJ Filo a o 23:30 DJ Original Reborn.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia