Krásna tradícia pokračuje

Krásna tradícia pokračuje

RedakciaAktuality2.6.2022

Svojim spôsobom unikátny projekt Bicykluje celá rodina, v záhlaví ktorého je Klub nadšencov amatérskej cyklistiky (KNAC) Ružomberok, má za sebou 38. dielov a ďalší je už nahotovaný na túto nedeľu (5. júna).

Len raz bola naša kontinuita prerušená, a to v roku 2020, keď kvôli COVID – u štátne garnitúry zrušili všetky hromadné podujatia. Vlani sme akciu vrátili späť, keď miestom stretnutia bola Partizánska Ľupča a prišla takmer stovka ľudí, čo je doposiaľ rekordná účasť,“ uviedol predseda KNAC – u Róbert Fajta.

Teraz obľúbené podujatie zavíta do Liptovskej Štiavnice. „Každá rok zamierime nikde inde, aby sme aj takto spoznávali krásy nášho regiónu a jeho obcí. Stretneme sa v Zemianskej doline Pod Lúčnym hríbom, vo veľmi peknom prostredí. Je tam aj hora, aj lúčka , aj rovinka. Ako už tradične, budú pripravené športové súťaže pre deti i dospelých, tiež skákací nafukovací hrad pre tých najmenších,“ doplnil hlavný organizátor. O 12. hod. Oficiálne privítanie všetkých zúčastnených „bikerov“ je stanovené na pravé poludnie.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia