Liptovské múzeum v ankete Osobnosť horských oblastí

Liptovské múzeum v ankete Osobnosť horských oblastí

RedakciaAktuality10.11.2022

V septembri si Liptovské múzeum vo svojej sídelnej budove v Ružomberku a následnej aj slávnostným koncertom vo Veľkej dvorane Kultúrneho domu Andreja Hlinku pripomenulo svoje 110. narodeniny. Táto významná ustanovizeň bola za výsledky svojej práce nominovaná Oblastnou organizáciou cestovného ruchu Visit Liptov v rámci slovensko-poľskej ankety s názvom Osobnosť horských oblastí na ocenenie v kategórii stredný podnikateľ.

Ešte stále, až do 15. novembra 2022 (do 23:59 hod.) prebieha online hlasovanie verejnosti (https://sites.google.com/pgit.pl/konkurs-kmzg-2020/g%C5%82). Každý občan môže dať svojmu vybranému kandidátovi v ktorejkoľvek kategórii svoj hlas z jednej IP adresy (z jedného počítača, tabletu alebo smartfónu).

Anketa vyvrcholí zasadnutím poroty, ktorá určí víťazov jednoduchou väčšinou hlasov, pričom dodatočný hlas udelí jednému nominovanému z každej kategórie, ktorý získal najviac hlasov na internete. Konečné výsledky budú vyhlásené počas Final Gala 10. decembra tohto 2022 o v poľskom meste Żywiec.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia