Majstrovstvá Slovenska v saunovaní v Bešeňovej

Majstrovstvá Slovenska v saunovaní v Bešeňovej

RedakciaAktuality29.7.2021

Nie je saunovanie ako saunovanie. Nový rozmer tomuto vyhľadávanému spôsobu relaxu dodali saunové rituály, ktoré do klasického saunovania priniesli doslova šou plnú zážitkov. „Aufguss šou je doslova umením, ktoré dokáže strhnúť saunujúcich a rôznymi individuálnymi a kreatívnymi prvkami urobiť zo saunovania veľkolepé predstavenie. Okrem využitia základných prvkov ako sú voda, ľad, uterák, vírenie vzduchu alebo rôzne vône pridávajú tí najlepší majstri saunových rituálov aj špeciálne animácie, kostýmy, hudbu, choreografie a ďalšie efekty,“ informoval riaditeľ Vodného parku Bešeňová Peter Kolenčík.

V Bešeňovej sa bude súťažiť v individuálnych ako aj v tímových saunových rituáloch. Svoje umenie v Bešeňovej predstavia najlepší saunamastri z celého Slovenska. Víťazi získavajú priamy postup na Majstrovstvá sveta AUFGUSS WM, na ktorých budú reprezentovať Slovenskú republiku.

Bohatý program najlepších saunových rituálov v najväčšej saune na Slovensku - v Bešeňovej - bude od 29. do 31. júla vždy od 20.00 do 01.00 h.

Verejnosť sa môže tešiť nielen na vystúpenia jednotlivých súťažiacich, ale aj magickú večernú atmosféru, ochladenie a odpočinok v interiérových bazénoch a v relaxačnej zóne Átrium, v piatok a v sobotu gril raut s grilovanými špecialitami v záhrade saunového sveta. K dispozícii bude nielen celý areál vodného parku, ale aj predajné stánky s wellness a sauna produktmi ako aj doplnkové služby Harmónie Wellness & Spa – peelingy, metličkové a iné procedúry v podaní poľských a slovinských saunamastrov.

Tibor Šuľa

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia