Mega párty na Málinom Brde

Mega párty na Málinom Brde

RedakciaAktuality15.2.2019

Obľúbené ružomberské stredisko Malino Brdo Ski & Bike Park bude v sobotu (16. februára) hostiteľom Expres snow párty 2019.

Je to už piaty raz, čo robíme takúto veľkú zimnú zábavnú akciu pre najširšiu verejnosť spolu s našim mediálnym partnerom Rádiom Expres,“ pripomenul marketingový manažér strediska Dušan Gazdarica.

Organizátori bohatý program odpália o 10:00 hod. Na Málinom Brde zaspieva Lukáš Adamec, tiež vystúpia kapely Helenine oči a Gladiátor. O dobrú náladu sa bude starať aj DJ Sukowach a moderátorka rádia Expres Táňa Šúrová. „Pripravené sú takisto rôzne sprievodné zábavné súťaže pre deti i dospelých, ktorí si budú môcť vyskúšať aj jazdu na automobile Mercedes-Benz, na štvorkolke v teréne,“ prezradil Gazdarica.

Málino Brdo zajtra otvorí svoju náruč milovníkom zjazdoviek i návštevníkom, ktorí chcú v krásnom kúte Veľkej Fatry len tak relaxovať. „Čo sa týka lyžovania, samozrejme, v prevádzke budú všetky lanovky a vleky, čiže štandardný režim. Vzhľadom na to, že došlo k otepleniu, okolo jedenástej je sneh mokrý a ťažší, preto lyžiarom by som doporučil prísť skôr, už o pol deviatej. A okolo obeda môžu lyže odložiť a zabávať sa,“ pokračoval Gazdarica.

Je predpoklad, že krásne počasie vytiahne „hore“ kopec ľudí. „Očakávame okolo tritisíc návštevníkov. Predpoveď meterológov je veľmi žičlivá. Myslím si, že kto príde, určite neoľutuje,“ uzavrel šéf marketingu Malino Brdo Ski & Bike Park – u.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia