Mondi SCP bude aj v období koronavírusu prevádzkovať služby obyvateľom

Mondi SCP bude aj v období koronavírusu prevádzkovať služby obyvateľom

RedakciaAktuality16.3.2020

Keďže sa koronavírus (COVID-19) naďalej šíri na Slovensku, v Európe a po celom svete, spoločnosť Mondi SCP podniká všetky potrebné kroky na ochranu svojich zamestnancov a miestnej komunity, ako aj pre podporu svojich zákazníkov a dodávateľov.

Podľa slov hovorkyne papierní Martiny Pilárikovej, výroba zohráva kľúčovú úlohu pri zabezpečovaní dôležitých služieb pre obyvateľov regiónu, ako aj pri dodávaní materiálov pre svojich zákazníkov.

Berieme ako prirodzenú povinnosť udržať v prevádzke životne dôležité služby, ktoré poskytujeme obyvateľom tohto regiónu, vrátane výroby energie, čistenia odpadových vôd, dodávky tepla pre Ružomberok a prevádzky skládky odpadu pre okolité obce," povedala Piláriková a dodala, že rovnako sa na spoločnosť spoliehajú zákazníci, ktorí vyrábajú potraviny a výrobky osobnej hygieny, aby ich aj v tejto zložitej dobe aj naďalej mohli zásobovať materiálmi - ako sú buničina a baliaci papier.

Bernhard Peschek, prezident Mondi SCP povedal: „Mondi SCP berie túto situáciu naozaj vážne. Vytvorili sme krízový tím ľudí, ktorí neustále sledujú vývoj, posudzujú riziká a zavádzajú preventívne opatrenia v súlade s vládnymi nariadeniami a odporúčaniami. Našou prioritou je vždy zdravie a bezpečnosť našich ľudí a komunity, v ktorej žijeme a pracujeme. V rámci nej máme širšiu zodpovednosť, keďže musíme zabezpečiť základné služby pre obyvateľov regiónu.”

Toto sú príklady opatrení, ktoré spoločnosť prijala:

Zdroj: Tlačová správa Mondi SCP

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia