Mondi SCP organizuje tradičný Environmentálny deň

Mondi SCP organizuje tradičný Environmentálny deň

RedakciaAktuality31.10.2019

Spoločnosť Mondi SCP pozýva už po tridsiaty piatykrát starostov okolitých obcí, zástupcov orgánov štátnej správy, neziskových organizácií a občianskych združení, ako aj zástupcov médií a verejnosť na svoj tradičný Environmentálny deň. Tentokrát sa podujatie uskutoční vo štvrtok 7. novembra 2019 v kinosále KDAH v Ružomberku. „Papierne organizujú toto podujatie dvakrát do roka, čo vytvára skvelú príležitosť pre otvorenú komunikáciu o rôznych environmentálnych témach,“ informuje hovorkyňa Mondi SCP, Martina Piláriková.

Akcia poskytuje príležitosť predstaviteľom regiónu stretnúť sa a diskutovať o aktuálnych témach súvisiacich so životným prostredím. Tento rok si spoločnosť pripravila pre svojich hostí opäť niekoľko zaujímavých tém. „Oficiálne pozývame verejnosť na prednášku s názvom Ovplyvniteľné determinanty zdravia, so začiatkom o 10.30 v Kultúrnom dome Andreja Hlinku," upresňuje Piláriková.

Súbežne s konaním Environmentálneho dňa budú pri Kultúrnom dome Andreja Hlinku prebiehať bezplatné zdravotné merania pre verejnosť, v rámci snahy spoločnosti o prepojenie otázok životného prostredia so zdravím. „Papierne v spolupráci s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva pozývajú Ružomberčanov na dobrovoľné a bezplatné konzultácie spojené s meraním tlaku, cukru a cholesterolu,“ pozýva Piláriková. To sa uskutoční vo štvrtok 7.11. 2019 od 8.00 hod – 14.00 hod pri Kultúrnom dome Andreja Hlinku.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia