Na Malinom Brde sa bude strihať páska

Na Malinom Brde sa bude "strihať páska"

Ján SvrčekAktuality19.6.2024

V obľúbenom ružomberskom rezorte Malinô Brdo family ski & bike park síce letná sezóna bola spustená 17. júna, aj s dennou premávkou kabínkovej lanovky, avšak slávnostné otvorenie leta, stredisko, spolu s mestom Ružomberok, chystá na túto sobotu (22. júna).

Pestré a bohaté menu na Málinom Brde odštartuje už o 8:30 hod. Návštevníci sa môžu tešiť na hudobný program, zábavné aktivity pre deti a v neposlednom rade i na grilované špeciality,“ informovala nás marketingová šéfka Malinô Brdo family ski & bike parku Marianna Luka.

Všetko spustí bubnová show ružomberského zoskupenia Mali Rosa. Na 10:30 hod. je naplánovaný slávnostný štart leta 2024. O 11:00 hod. sa začne koncert multižánrovej kapely Chilli fellaz. Do ponuky je zaradená aj penová párty. Na záver, o 14:00 hod. príde na rad žrebovanie tomboly o zaujímavé ceny - sezónny skipas na zimu 2024/25, jazda pre dve osoby na horských kárach, celodenná lyžovačka pre dve osoby, obed pre štvorčlennú rodinu v reštaurácii hotela Malina a darčekové balíčky od sponzora akciovej spoločnosti Mondi SCP.

Za povšimnutie tiež stoja sprievodné aktivity pre najmladších – ukážky zásahu hasičov a horskej záchrannej služby, remeselné dielne, skákací hrad, maľovanie na tvár, či detské tetovanie.

Určite veľkou vábničkou v tento deň je symbolická cena obojsmerného lístka na kabínkovú lanovku v hodnote jedno euro. Navyše tieto lístky sa budú žrebovať v tombole.

Foto: autor

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia