Na Malinom Brde sa vydarila ďalšia párty

Na Malinom Brde sa vydarila ďalšia párty

RedakciaAktuality17.2.2019

Dosiahli sme maximálnu cifru počas aktuálnej zimnej sezóny, 2650 návštevníkov, ale priznám sa, čakali sme ešte o nejaké štyri stovky viac. Určite však po všetkých stránkach vládne spokojnosť. Počasie vyšlo excelentne, ľudia si užili kapely i celú akciu, všetko dopadlo tak, ako sme si želali,“ dal sa po piatom dieli Expres snow párty v ružomberskom stredisku Malino Brdo Ski & Bike Park počuť jeho marketingový manažér Tomáš Gazdarica a jedným dychom pripojil: „Môžeme sa pochváliť aj ďalším rekordom, toľko ľudí na podujatí, ktoré organizujeme spolu s naši mediálnym partnerom, ešte na náš kopec nezavítalo.“

Malino Brdo doslova a do písmena praskalo vo švíkoch. Pätnásť minút po ôsmej hodine ráno, už vrchné parkovisko v Hrabovo „hlásilo“ plný stav. A to sa blankytný deň, bez jediného mráčika či vetríka iba rozbiehal.

Na svahu všetkých vítalo rozprávkové azúrko. S pribúdajúcimi desiatkami minút už skoro jarné lúče slnka čoraz viac hriali a umocňovali úžasnú, až nákazlivú pohodu.

Tesne pred desiatou sprievodkyňa celej párty Táňa Šúrová z Rádia Expres do mikrofónu zahlásila: „Kto chce stihnúť začiatok koncertu Lukáša Adamca, už nestihne žiadnu jazdu.“ A obľúbený spevák mohol veľkú žúrku odpáliť. Nechýbal ani hit Horúca láska o kráske z Luníka. Ďalej stejdž patril kapele Helenine oči a vo finále dostal prítomných do varu Gladiátor.

Nie som na Málinom Brde prvý raz, už som tu bola lyžovať, lenže neskončilo to slávne. Azda 130 – krát som spadla a radšej ušla do baru,“ rozhovorila sa pre náš portál sympaťáčka Táňa Šúrová. „Z nádherného počasia mám ohromnú radosť, ale ja som taký typ človeka, ktorý dokáže byť veselý a usmiaty, i keď bude obloha zatiahnutá. Dosť som sa naobliekala, no dnes to skôr vyzerá na vyzliekanie.“

Pre známu moderátorku išlo o premiéru na ružomberskom evente. „Ani netuším, prečo v rádiu padla voľba na mňa. Len sa ma spýtali, či by som v sobotu nemohla ísť na snow párty. Jasné, že pôjdem a veľmi rada, znela moja odpoveď. Vždy sa teším, keď svojich poslucháčov vidím reálne na nejakej akcii. Viem, že ľudia ma počúvajú, lenže úplne iné je byť medzi nimi ako v rádiu. Stretla som tu veľa príjemných ľudí, zlaté decká. A už je čas asi mať aj svoje,“ pripojila expresáčka.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia