Na Málinom Brde výhodné lístky pre Ružomberčanov

Na Málinom Brde výhodné lístky pre Ružomberčanov

RedakciaAktuality13.7.2023

Tohtoročné letné prázdniny priniesli na Málinô Brdo aj špeciálny projekt, rodinnú hru Záhady lesa. Jej ambíciou je do rezortu v lone Veľkej Fatry pritiahnuť aj čo najviac domácich návštevníkov, a to formou zvýhodneného vstupného.

Od tejto soboty, teda 15. júla, až do 3. septembra 2023 bude platiť 20 – percentná zľava pre všetkých návštevníkov, ktorí majú trvalý pobyt v Ružomberku, pri zakúpení lístkov v pokladni v stredisku. Preukázať sa treba občianskym preukazom. Zľavu si možno uplatniť na jednosmerný alebo obojsmerný výlet lanovkou, na jednodňový lístok do bikeparku alebo na jednu jazdu na terénnej kolobežke či horskej káre,“ informovala nás marketingová manažérka Malinô Brdo ski & bike family park – u Marianna Luka.

Záhady lesa v ružomberskom stredisku majú premiéru. „Chceli sme sami pripraviť nejaký kreatívny program pre deti, aby ho nemuseli vymýšľať rodičia. Ide o celodenný výlet. Rodinky tu čaká osem drevených sôch s motívmi zvierat, ktoré ukrývajú tajné heslá. Tí, čo objavia všetky miesta a zároveň nájdu heslá, budú odmenení. Deti sa tiež zabavia pri riešení logicko-edukačných úloh v brožúrke, ktorú obdržia v pokladni ku zakúpenému detskému lístku na lanovku,“ doložila M. Luka.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia