Nemocnica ponúka AG testovanie za päť eur

Nemocnica ponúka AG testovanie za päť eur

RedakciaAktuality17.8.2021

Na nové podmienky covid semaforu zareagovala ružomberská nemocnica a neočkovaným ponúka možnosť získať testy na COVID-19, ktoré sú vstupenkou do niektorých prevádzok a na rôzne podujatia.

Podmienky AG testovania

Záujemcovia sa musia vopred objednať na mailovej adrese: agsamoplatca@uvn.sk. Do mailu je potrebné uviesť meno, priezvisko, rodné číslo, zdravotnú poisťovňu, adresu, telefonický kontakt, mailovú adresu, prípadný záujem o vydanie výsledku Ag testu v cudzom jazyku. Uveďte aj dátum, kedy výsledok testu potrebujete.

Následne bude záujemcovi zaslaná e-mailom odpoveď, kde mu bude pridelený termín a čas vykonania odberu.

Výsledok Ag testu na COVID-19 bude zaslaný elektronicky na e-mailovú adresu uvedenú pri objednávaní v deň odberu do 18.00 hod.

Antigénové testovanie pre samoplatcov vykonávajú v MOM - mobilnom odberovom mieste na Považskej ulici v mobilnom domčeku oproti vrátnici.

Výška manipulačného poplatku za vykonanie Antigénového testu je päť eur pre občanov SR, 15 eur pre cudzích štátnych príslušníkov.

Je nutné platiť pripravenou presnou hotovosťou, pretože platba kartou nie je možná.

Časy odberov:
Pondelok - Sobota 14.00 hod - 17.00 hod.

Nedeľa 8.00 hod - 11.00 hod.

Počas sviatkov sa antigénové testovanie pre samoplatcov vykonáva podľa spresnenia na webovej stránke www.uvn.sk

Podmienky PCR testov

Vojenská nemocnica robí aj PCR testy pre samoplatcov. Odbery vykonávajú v mobilnom odberovom mieste MOM v areáli ÚVN SNP Ružomberok na ulici Považská 2.

Časy odberov:

Pondelok - Piatok 7:00 hod - 9:00 hod.

Sobota 7:00 hod - 8:00 hod.

Počas sviatkov sa PCR testovanie pre samoplatcov vykonáva podľa spresnenia na web stránke www.uvn.sk

Záujemcovia sa môžu objednávať na mailovej adrese: pcrsamoplatca@uvn.sk. Do mailu je potrebné uviesť meno, priezvisko, rodné číslo, zdravotnú poisťovňu, adresu, telefonický kontakt, mailovú adresu, prípadný záujem o vydanie výsledku Ag testu v cudzom jazyku. Uveďte aj dátum, kedy výsledok testu potrebujete. Uveďte aj dátum, kedy potrebujete výsledok testu.

Následne bude záujemcovi zaslaná e-mailom odpoveď, kde mu bude pridelený termín a čas vykonania odberu.

Výška poplatku za vykonanie PCR testu je 65 eur, je nutné platiť pripravenou presnou hotovosťou, pretože platba kartou nie je možná.

Výsledok PCR testu na COVID-19 bude zaslaný elektronicky na e-mailovú adresu uvedenú pri objednávaní. V prípade, že záujemca nemá e-mailovú adresu, výsledok testu bude pripravený k odovzdaniu v priestoroch MOM nasledujúci deň po vyšetrení nasledovne:

Pondelok - Piatok 14.00 hod - 15.00 hod.

Sobota 09.00 hod - 10.00 hod.

Výsledky PCR testov vykonaných v sobotu budú k dispozícii v pondelok.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia