Nové mená na čele

Nové mená na čele

Ján SvrčekAktuality11.1.2024

Na prelome rokov došlo aj v Ružomberku k určitým personálnym zmenám na postoch čelných predstaviteľov významných inštitúcií.

Do funkcie prednostky Okresného úradu v Ružomberku vláda SR vymenovala Ingrid Dávidikovú, ktorá predtým, od roku 2014 bola riaditeľkou odboru služieb a zamestnanosti Úradu práce, sociálnych veci a rodiny v Ružomberku. Novým riaditeľom Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny v Ružomberku je Ladislav Fiš, donedávna riaditeľ správy Okresného súdu v Ružomberku. Liptovské múzeum od Nového roka vedie, po víťazstve vo výberovom konaní, Martin Hromada, doteraz riaditeľ odboru kultúry Žilinského samosprávneho kraja.

S novými riadiacimi pracovníkmi sa v uplynulých dňoch stretol aj ružomberský primátor Ľubomír Kubáň. "Išlo o pracovné rokovania. Keďže so všetkými sa osobne poznám, väčší priestor bol na diskusiu, týkajúcu sa tiež spolupráce týchto inštitúcií s mestom," uviedol prvý muž ružomberskej radnice a len mimochodom, pred víťazstvom v komunálnych voľbách o post "richtára", riaditeľ Úradu práce, rodiny a sociálnych vecí v centre dolného Liptova. "Zároveň chcem poďakovať doterajšiemu prednostovi Okresného úradu Radoslavovi Salákovi, riaditeľovi Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny Jurajovi Kadubecovi a poverenému riaditeľovi Liptovského múzea Rastislavovi Moldovi za spoluprácu," dodal Ľubomír Kubáň.

Foto: autor, facebook

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia