Otcovia a deti zožali úspech, organizátori rozdali všetky ocenenia

Otcovia a deti zožali úspech, organizátori rozdali všetky ocenenia

RedakciaAktuality11.6.2019

Podujatie Otcovia a deti bolo venované oslavám Dňa otcov, tento rok išlo už o 7. ročník. Organizovalo ho Materské centrum Nevedko v spolupráci s OZ Ružomberčan. „Ešte nikdy v histórii tohto podujatia sa nám nepodarilo rozdať úplne všetok pripravený súťažný materiál doslova do úplne poslednej medaile či odmeny,“ teší sa z úspešnej soboty Andrea Dobošová, jedna z organizátoriek z Materského centra Nevedko v Ružomberku.

Otcovia s deťmi zaplnili obe lúky s deviatimi súťažnými stanovišťami plnými akčných aktivít pre oteckov, starých ockov, krstných, náhradných ockov, pestúnov, vychovávateľov i ujov, deti a vôbec celé rodiny.

„Šanca bola potrénovať všetky zmysly vrátane schopnosti rovnováhy a orientácie, poznávalo sa a hádalo, triafalo, kopalo, podliezalo, skladalo i hľadalo, skákalo, kotrmelcovalo, tvorilo a vyrábalo, kreslilo, obdivovalo a skúšalo zbrane, nepriestrelné vesty, obušky, helmy, štíty, granáty či samopaly, húkalo, trúbilo i sirénovalo a neposlednom rade i vozilo na nádherných motorkárskych tátošoch s riadnym rachotom, ale i super pohojdalo na krátkej okružnej jazde na poctivom a veľmi pracovitom vojenskom gazíku,“ opisuje s nadšením Dobošová.

Zároveň poďakovala všetkým ochotným dobrovoľníkom z OZ Ružomberčan, ktorí pomáhali s prípravami i celkovou koordináciou akcie a tiež Kolibe u dobrého pastiera, ktorá poskytla priestor. Do akcie sa zapojili VÚ 1115 Ružomberok, Obrovo, Štátna a Mestská Polícia Ružomberok, Mestský Futbalový Klub Ružomberok, Mestský Hokejový Klub Ružomberok, Mestské Lesy Ružomberok, Karol Olejník 5. DAN Aikido Bojové umenia, Free Riders Motorkári Ružomberok a OZ Ružomberčan.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia