Otvorili Penzión MALINO

Otvorili Penzión MALINO

RedakciaAktuality4.11.2019

Penzión vznikol prestavbou existujúceho objektu vstupom do Hrabovskej doliny, v blízkosti lyžiarskeho strediska Malinô Brdo. Vlastníkom je stupavská spoločnosť Aborigin. Občerstvenie ponúka nielen ubytovaným hosťom, ale aj verejnosti. Celková kapacita ubytovania je 27 miest v 2-lôžkových, alebo 4-lôžkových izbách. „V zimnom období veľmi radi privítame lyžiarov. Máme aj lyžiareň, kde si môžu hostia uložiť lyže a lyžiarky. V ostatnom ročnom období sa tešíme na bikerov a turistov,“ informuje prevádzkarka zariadenia, M. Pšenová. V penzióne sa nachádza vírivka, ktorú môžu využívať aj neubytovaní hostia, potrebná je rezervácia na recepcii.

V penzióne sa nachádza bar s obsluhou. V zimnom období sa môžete zohriať pri teplom čaji, varenom vínku a kávičke, v letnom období domácimi miešanými nápojmi,“ pozýva Pšenová. Súčasťou areálu je altánok, ihrisko. Dôvodom, prečo sa stupavská spoločnosť rozhodla investovať práve v tejto lokalite je predovšetkým prostredie. „Penzión je postavený v tichom príjemnom prostredí Hrabovskej doliny, táto lokalita je vynikajúca počas zimnej a letnej sezóny, kde sa nachádza veľa športového vyžitia ako je lyžovanie, turistika, cyklo trasy, hubári si tu prídu na svoje počas hubárskej sezóny,“ uviedla Pšenová.

Po ukončení rekonštrukcie cesty v Hrabovskej doline, dobudovaním chodníka sa stane lokalita bezpečnejšia a Ružomberčanom ponúka ďalšiu možnosť na prechádzky.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia