Ples Mondi SCP uzavrel fašiangovú sezónu, hostia ocenili Berca Baloga

Ples Mondi SCP uzavrel fašiangovú sezónu, hostia ocenili Berca Baloga

RedakciaAktuality4.3.2019

Ples, ktorý každoročne organizuje jeden z najväčších zamestnávateľov v regióne, je pre niektorých už tradíciou. Tento rok však zavítali aj viacerí nováčikovia. Prevažnú časť účastníkov tvorili samotní zamestnanci podniku. V úvode sa im prihovorili Ivana Keyzlarová, riaditeľka ľudských zdrojov Mondi SCP a Ján Krasuľa, podpredseda Odborovej organizácie pri Mondi SCP, ktorí spoločne otvorili ples.

„K fašiangom tradične patrí aj zábava. Chceme aj takýmto spôsobom už na začiatku roka odmeniť našich zamestnancov za to, že sú nám verní a dopriať im aspoň na jeden večer spoločenské vyžitie v kruhu kolegov a priateľov, za sprievodu zaujímavého programu,“ povedal pre portál Žijem v Ružomberku Ján Krasuľa.

Večerom hostí sprevádzal rodák z Liptova Roman Juraško. V hlavnej sále Kultúrneho domu sa o hudbu postarala kapela Replay Band. V átriu hotela zase Silent Trio, ktorá hrá v akustickom prevedení skladby známych interpretov a niektorí ju možno poznajú z hudobného televízneho programu Česko Slovensko má talent. Vystúpil tiež známy kubánsky spevák Lazaro či saxofonista Rudy Goga. Špeciálnym hosťom večera bol Berco Balog, ktorý má v repertoári jazzové, swingové, soulové, ale tiež funky piesne.

O tanečnú šou sa svojím energickým vystúpením v pestrofarebných kostýmoch postarali tanečnice zo skupina Vivas. Rovnako tak tanečná škola Maestro, ktorú poznajú hlavne na Liptove a Orave. „Z pohľadu nás ako organizátorov plesu dopadlo všetko tak, ako sme si to naplánovali. Hostia sa bavili a pretancovali až do skorého rána. A to aj vďaka excelentným výkonom vystupujúcich a moderátorovi,“ zhodnotil náladu na plese Ján Krasuľa.

Večer vyvrcholil, tak ako každoročne - tombolou, ktorá nemôže chýbať na žiadnom plese. V tombole bolo 17 hodnotných cien. Len jeden si však odniesol mobilný telefón Apple iPhone X, hlavnú cenu tomboly.

Ples Mondi SCP je podľa mnohých miestom, kde sa jeho hostia môžu nielen dobre zabaviť, stretnúť sa s priateľmi, ale hlavne nadviazať nové kontakty a uvoľniť z každodenných pracovných povinností. Inak tomu nebolo ani tento rok.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia