Po vydarenej zime, v ružomberskom stredisku štartuje, hlavne bikeové leto

Po vydarenej zime, v ružomberskom stredisku štartuje, hlavne "bikeové" leto

RedakciaAktuality3.5.2023

Na piatok (5. mája) je v ružomberskom rezorte Malinô Brdo ski & bike park naplánovaný začiatok letnej sezóny. Zatiaľ vo víkendovom režime a cez sviatky. Kabínková lanovka vždy od piatku do nedele, samozrejme aj v pondelok 8. mája, bude premávať z Hrabova na Málinô Brdo od 8:30 do 16:30 hod.

Oproti pôvodnému zámeru bolo otvorenie leta v našom stredisku o niečo posunuté, aby sa dokončili posledné prípravy tratí v bike parku i v priestore pri údolnej stanici lanovky, kde chceme, aby návštevníci mali väčší komfort, aj s novým gastro stánkom,“ informovala nás marketingová manažérka strediska Marianna Luka.

Z trailových tratí bude zatiaľ spustených päť – Modrý Zamat, Monster Dog, Intro, Enzed a DH Pro. „Úplne sme ´prekopali´ Modrý Zamat, ktorý najviac láka návštevníkov. Ide svojim spôsobom o taký zábavnejší trail, nie extra náročný. Myslím si, že ešte bude zaujímavejší a vyhľadávanejší,“ pokračovala M. Luka. „Samozrejme, k dispozícii budú takisto terénne kolobežky a horské káry.“

„Hore“, po všetky dni, keď bude fungovať lanovka, možno si skočiť aj do Aprés.ski baru. A stále je, samozrejme, otvorený obľúbený hotel Malina.

Do Malinô Brdo ski & bike park – u opäť zavíta aj Slovenský pohár v zjazde na horských bicykloch (13. augusta) a jedno podujatie šesťdielnej série Behaj lesmi (27. mája).

Slávnostnejšie otvorenie leta, aj so sprievodným programom, chystáme na 27. mája v Hrabovskej doline,“ doplnila Marianna Luka.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia