Polícia žiada o pomoc

Polícia žiada o pomoc

RedakciaAktuality30.8.2022

V sobotu 27. augusta 2022 približne o 11.10 hodine sa v Ružomberku stala dopravná nehoda, pri ktorej 45-ročný motocyklista jazdil v smere od Ivachnovej do Ružomberka. Z doposiaľ presne nezistených príčin narazil do ľavej časti pred ním jazdiaceho auta Škoda, ktoré viedol 26-ročný vodič.

Pri dopravnej nehode k zraneniu osôb nedošlo. Ďalšie okolnosti ako aj miera zavinenia sú predmetom prebiehajúceho objasňovania. V tejto súvislosti sa policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Ružomberku v rámci objasňovania, obracajú so žiadosťou o pomoc aj na verejnosť.

V prípade, ak disponujete audiovizuálnym záznamom z kamery umiestnenej vo svojom motorovom vozidle, na ktorom by mohol byť zaznamenaný priebeh dopravnej nehody, zašlite nám ho prostredníctvom súkromnej správy na FB Polícia SR Žilinský kraj, e-mailom orpzrk@minv.sk, alebo ho môžete odovzdať osobne na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru. Akékoľvek informácie k tejto udalosti môžete oznámiť aj na bezplatnom telefónnom čísle 158 alebo na telefónnom čísle +421961483705.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia