Pred prvými oblúkmi na Málinom Brde kvíz o desať cien

Pred prvými oblúkmi na Málinom Brde kvíz o desať cien

Ján SvrčekAktuality6.12.2023

Podobne ako ostatné strediská na Slovensku, tak aj Malinô Brdo ski & bike park sa naplno chystá na zimnú sezónu. Samozrejme, prioritou je príprava jeho zjazdových tratí. Za povšimnutie však stojí aj Vianočná malinová súťaž, ktorú v týchto dňoch spustil ružomberský rezort na facebooku.

Ide o jedinú otázku, a to koľko medvedíkov sa nachádza na zverejnenej fotografii. Hlasovať sa dá do polnoci 22. decembra 2023 a desiatich výhercov čakajú zaujímavé ceny.

Aj takouto formou sme sa rozhodli potešiť návštevníkov, ktorí navštevujú Málinô Brdo, no i ďalších potenciálnych klientov. Všetci majú šancu niečo vyhrať i zažiť. Môžu si vychutnať jazdu na ratraku, inak takáto príležitosť sa nenaskytne. Vyhrať môžu tiež zimné zážitky s našim maskotom, macom Berrym, ktorého hodláme počas tejto zimy pravidelne využívať,“ vravela marketingové šéfka ružomberského skiparku Marianna Luka.

Tento kvíz sa ešte len rozbehol, no smelo možno povedať, že verejnosť oslovil. „V danej chvíli neviem, koľko ľudí sa zapojilo, ale za prvé dva dni sme mali vyše sto komentárov,“ podotkla M. Luka.

A čo môžu súťažiaci, na ktorých sa 23. decembra usmeje šťastie, vyhrať? Skipas na sezónnu 2023/2024, rodinnú lyžovačku pre dve dospelé osoby a dve deti do 12 rokov, skialpovú sezónku na 2023/2024, víkendový pobyt pre dve osoby v hoteli Malina s polpenziou, darčekový poukaz v hodnote 60 eur do reštaurácia U nás na Liptove - Fatrapark 2, dva celodenné lístky na Snow Show 25. februára 2024, dva celodenné lístky na Snow Show 24. februára 2024, dva skipasy na januárovú lyžovačku, dve čelenky Malinô Brdo a už spomínanú zážitková jazda na ratraku.

Zatiaľ platí, že oficiálne otvorenie lyžovačky na Málinom Brde je naplánované na 22. decembra. „Momentálne všetko vyzerá fajn, hoci dnes sa ortuť v teplomere, dostala nad nulu, a tak bolo nutné prerušiť technické zasnežovanie. Uvidíme, čo sa udeje budúci týždeň, keď meterológovia avizujú oteplenie,“ dodala M. Luka a pripustila, že aj by všetko „sadlo“, mohol by skipark otvoriť svoje brány už aj skôr.

Foto: skipark

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia