Radostný čas Vianoc

Radostný čas Vianoc

RedakciaAktuality29.12.2022

Účinkujú v niektorom z kostolov v ružomberskej farnosti. Tohto roku svojim umením obdarili svojich priaznivcov vo farskom kostole sv. Ondreja. Boží chrám sa naplnil takmer do posledného miestečka. Medzi divákmi boli nielen deti a mládež, ale aj mnoho ľudí vo vyššom veku. Spolu chceli osláviť radostný čas Vianoc.

Približne 90 minút trvajúci koncert navodil neopakovateľnú atmosféru a spojil veriacich, ktorí sa pridávali k spevu hudobníkov. Kostol znel aj známymi koledami a medzi nimi nechýbala ani pieseň Tichá noc.

„Bol to krásny koncert. Ďakujem,“ poďakovala Monika Hlačinová. Podobné hodnotenie sme počuli aj od Miriam z Ružomberka. Jej kolegyňa z práce Mariana prišla na vystúpenie aj so synom. „Ďakujeme opäť za krásne chvíle s Vami doma,“ zverejnila skupina Kéfas na svojom facebookovom profile.

Koncert skupiny Kéfas prispel k dotvoreniu príjemnej atmosféry zvestovania narodenia Pána. Účinkujúci a diváci prežili spolu krásne chvíle pri vianočných piesňach. Tými skupina obdarila veriacich taktiež 28. decembra v Sučanoch.

Skupina Kéfas pôsobí už od roku 1994. Za ten čas má na svojom konte sedem štúdiových albumov, jedno DVD a vyše 600 koncertov po celom Slovensku a Česku. Svoje skladby zhmotnili do šiestich videoklipov, ktoré môžu diváci poznať z vysielania RTVS, TV Senzi, TV Lux a lokálnych televízií.

Pevne veríme, že aj tento koncert prispeje k dotvoreniu príjemnej vianočnej atmosféry a spolu prežijeme krásne chvíle pri vianočných piesňach.

Text a foto: Tibor Šuľa

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia