Rezort v lone Veľkej Fatry preladí na letný mód

Rezort v lone Veľkej Fatry preladí na letný mód

Ján SvrčekAktuality26.3.2024

Ružomberské stredisko Malino Brdo family ski & bike park, ktoré má výnimočný prímestský charakter, čoskoro opäť otvorí svoje brány. Po zimnom formáte, už 13. apríla štartuje letný.

Hlavnou vábničkou v tejto časti roka sú tamojšie trailové trate. Ide širokú a pestrú ponuku s jedenástimi traťami, z ktorých si môžu vybrať tí najnáročnejší i začiatočníci. Pre výkonnostných zjazdárov na horských bicykloch, ktorí sme chodia aj spoza hraníc, sú magnetom klasické downhillové zjazdovky.

Od 13. apríla do 16. júna bude kabínková lanovka premávať počas víkendov (soboty a nedele) a vo sviatky od 9:00 do 16:30 hod. V hlavnej sezóne (17. júna - 1. septembra) bude stredisko otvorené denne od 9:00 do 17:00 hod. Potom, od 2. septembra do 31. októbra, sa znovu prejde na mimosezónny režim (soboty, nedele, sviatky a od 9:00 do 16:30 hod.).

Záujemcovia si už teraz môžu zakúpiť turistickú sezónu, ktorá je novinkou v stredisku, za 89 eur na celé obdobie letnej prevádzky, čiže až do októbra s obojsmernou jazdou na kabínkovej lanovke denne. Predpredaj trvá do trvá do 30. apríla a potom bude cena pre jednu dospelú osobu 119 eur. Začal sa tiež predpredaj najvýhodnejších denných lístkov za 21,90 eur, ktorý potrvá do 12. apríla.

So zaujímavou pobytovou ponukou cez Veľkonočné sviatky prichádza Hotel Malina s názvom Veľkonočný last minute, a to od 29. marca do 3. apríla 2024. Ide o tri druhy balíčkov s polopenziou:

- pre 2 osoby na 3 noci - 315 eur,

- pre rodiny s jedným dieťaťom na 3 noci - 383 eur

- pre rodiny s dvomi deťmi na tri noci - 441 eur

Balíčky zahŕňajú: welcome drink na izbe a pre deti nealko, vstup do wellnes zdarma, krásne výhľady a športové aktivity na Málinom Brde, široký výber jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne.

Foto: skipark

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia