Ružomberčania môžu prísť so svojimi pripomienkami k primátorovi

Ružomberčania môžu prísť so svojimi pripomienkami k primátorovi

RedakciaAktuality25.1.2023

Ružomberčania môžu vo vyhradených termínoch prísť so svojimi pripomienkami za primátorom Ľubomírom Kubáňom. Novú aktivitu bude organizovať kancelária primátora. Obyvatelia, ktorí majú záujem sa stretnúť s Kubáňom, môžu využiť elektronický rezervačný systém na stránke mesta. Informoval o tom hovorca ružomberského primátora Vladimír Miškovčík.

"V záujme zlepšenia komunikácie a vzťahov s verejnosťou som vo svojom pracovnom programe vytvoril priestor na pravidelné stretnutia s obyvateľmi. Každý má možnosť prihlásiť sa ku mne na osobné stretnutie na mestskom úrade, kde občania môžu prerokovať témy, ktoré ich zaujímajú," priblížil Kubáň.

Hovorca dodal, že pripomienky a podnety od obyvateľov prijíma mestský úrad denne, no chýbala platforma, kde môžu hovoriť o problémoch v meste medzi štyrmi očami. "Na stretnutiach bude priestor na vypočutie si názorov, pripomienok k práci úradu i fungovaniu mesta," povedal.

Termíny stretnutí budú aktualizovať. Najbližšie sa bude konať 7. februára. Systém ponúka polhodinové časové okná. Každý záujemca môže v konkrétnom dni využiť len jedno polhodinové časové okno na uskutočnenie stretnutia.

(tasr)

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia