Ružomberské stredisko v sobotu naplno žilo

Ružomberské stredisko v sobotu naplno žilo

RedakciaAktuality28.5.2023

Už aj oficiálne, v slávnostnom šate a s pestrým programom bola otvorená nová letná sezóna v lone Veľkej Fatry, v ružomberskom rezorte Málinô Brdo – Hrabovo. Tak sa stalo včera (27. mája). Podujatie, ktoré, akoby na objednávku, zaliali slnečné lúče, malo svoj prológ najprv „hore“, kde nemohol chýbať ani populárny maskot Maco Hrabovský a poobede bohatá ponuka pokračovala na „placi“ pod vodnou nádržou.

Na Letokrst, ktorý pripravilo stredisko Malinô Brdo ski & bike park spolu s Občianskym združením Hrabovská dolina, zavítal aj ružomberský primátor Ľubomír Kubáň. Ten ho aj spustil.

Popoludňajšie „menu“ na pripravenom stejdži odpálil kúzelník Michal. Čary tohto Ružomberčana, ktorý sa už tri roky venuje svoju zaujímavému remeslu boli včera asi najväčším lákadlom pre ´decká´. Tie Michal, aj spolu so šikovnou a pohotovou moderátorkou Evou Holdošovou, vtiahol do svojho programu. Veľmi pekný úspech mala následne Muzikálová základná umelecká škola Alkana, ktorá si pripomína pätnásť rokov na ružomberskej adrese. Ďalej sa o náladu a pohodu starali hudobné kapely - The vintage boys a kapela Walter Schnitzelsson. Na záver ich vystriedal dídžej.

V Hrabove tiež bola možnosť povoziť sa na koníkoch, vidieť v akcii hasičov, no frčali aj viaceré súťaže pre deti, či rôzne atrakcie. Keď slnko zapadlo a čoraz viac bolo cítiť chlad, postupne sa už, predtým dosť početné, návštevnícky šíky, stenšili. V každom prípade išlo o vydarenú sobotu i s atraktívnym občerstvením, pričom ponuka dbala takisto na pravidelný pitný režim.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia