Ružomberský skipark s tradičným servisným šatom

Ružomberský skipark s tradičným servisným šatom

RedakciaAktuality25.12.2022

Zároveň s otvorením sezóny na Málinom Brde, svoju ponuku v rámci ružomberského skiparku spustila aj spoločnosť Lilly sport. Ako aj po minulé roky, na kopci je to škola lyžovania a v budove údolnej stanice kabínkovej lanovky v Hrabove zase požičovňa a servis lyží.

Pre školu lyžovania máme k dispozícii okolo pätnásť inštruktorov, ktorí budú využívaní podľa potreby. V najbližších dňoch si už pätnásť škôl ´zabukovalo´ termíny. Samozrejme, najväčší záujem o naše služby je počas zimných a jarných prázdnin v jednotlivých krajoch Slovenska, či u susedov v Poľsku a celkove cez víkendy. Začali sme hneď prvý deň, teda 23. decembra, keď stredisko otvorilo svoju zimnú sezónu,“ rozhovoril sa konateľ spoločnosti Lilly sport Tomáš Štreit. „Máme tiež spoločný projekt so strediskom, ktorý beží nejakých päť rokov, kde učíme lyžovať decká z ružomberských materských škôl. Je to niečo obdobné ako napríklad plavecké kurzy.“

Už neodmysliteľnou súčasťou zimy v rezorte Malinô Brdo ski & bike park sú služby ľudí z Lilly sport. „Požičiavame lyže, snowboardy, skialpové vybavenie, ďalej zabezpečujeme servis lyží, od voskovania, brúsenia až po certifikované nastavenie viazania, ktoré vo viacerých krajinách, vrátane Česka, je už nevyhnutnou podmienkou pre účely poistenia i ďalšie služby,“ pripojil T. Štreit.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia