Sobotňajšia pozvánka na Málinô Brdo a do Hrabova

Sobotňajšia pozvánka na Málinô Brdo a do Hrabova

RedakciaAktuality26.5.2023

Zajtra (27. mája) najprv, dopoludnia Málinô Brdo a od štrnástej hodiny zase Hrabovská dolina budú miestami veľkého otvorenia letnej sezóny v známom ružomberskom stredisku. Ambíciou pripraveného Letokrstu je osloviť komplet vekové skupiny.

Áno, všetko je nahotované,“ pritakala dnes marketingová manažérka Malinô Brdo ski&bike family parku Marianna Luka. „Objednali sme tiež počasie. Všetci veríme, že aj avizovaný pekný letný deň priláka čo najviac ľudí.“

Na Málinom Brde pomyslený štartovný výstrel zaznie o 10. hod. „Tých vábničiek je niekoľko. Hlavne deti si dopoludnia prídu na svoje. Myslím si, že ´hore´ najväčším ťahákom budú ukážky horských záchranárov. Tiež prezentácia hasičov sa vždy u najmladšej zmeny teší veľkej obľube,“ vravela M. Luka.

Hrabovo svoj program odpáli o štrnástej hodine. „Aj tu čaká kopec atrakcií pre deti, no tiež sprievodný program, ktorý určite osloví všetky generácie. Či už kúzelník, Alkana, rocková kapela The vintage boys a akýmsi vyvrcholením bude skupina Walter Schnitzelsson, ktorá už vystupovala aj na Pohode a jej lídrom je Ružomberčan Jozef Rezník,“ pokračovala manažérka ružomberského rezortu.

Takisto, čo sa týka občerstvenia, či stravy, je ponuka hodná významného eventu. „Hostia nášho Letokrstu sa môžu tešiť aj mnohé slovenské špeciality od šéfkuchára Karola Sklenára. Chýbať nebudú ani obľúbené liptovské droby,“ uviedla M. Luka a dodala: „Nuž a na záver nášho programu sa o dobrú náladu bude starať dídžej, ktorý celodenný podnik preklopí aj do tanečnej zábavy.“

Ešte dodajme, že kabínková lanovka bude zajtra premávať od 8:30 do 18. hod.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia