Študenti si môžu vyskúšať prácu v Mondi SCP

Študenti si môžu vyskúšať prácu v Mondi SCP

RedakciaAktuality22.3.2023

Spoločnosť Mondi SCP organizuje dlhoročne úspešný projekt Letnej práce pre študentov stredných a vysokých škôl. Cieľom je ponúknuť študentom možnosť vyskúšať si reálny pracovný život, získať pracovné skúsenosti a nadviazať nové priateľstvá. K tomu samozrejme patrí možnosť zarobiť si vlastné peniaze a užitočne stráviť čas v období letných prázdnin.

Prihlasovanie je možné už teraz, prostredníctvom stránky - www.mondislovensko.sk - sekcia Kariéra – Študenti, a to do 28. 04. 2023. Projekt bude následne prebiehať v období od 03. 07. 2023 do 31. 08. 2023 a budú do neho zaradení študenti, ktorí dovŕšili vek 18 rokov. Počet obsadzovaných pozícií je limitovaný, a to 100 prijatých študentov v júli a 100 študentov v auguste.

„Mondi SCP už dlhé roky pomáha študentom počas roka získať prax a pracovné návyky v reálnom pracovnom prostredí. Aj týmto spôsobom pripravujeme mladých ľudí na ich budúcu kariéru a poskytujeme im možnosť získať pracovnú skúsenosť v prostredí medzinárodnej spoločnosti. Takáto forma spolupráce je prínosná pre obidve strany. Študenti nám pomáhajú vobdobí, kedy si naši zamestnanci čerpajú letné dovolenky. Teší ma aj obrovský záujem dievčat o prácu vo výrobe, ktorých podiel v minulom roku bol 55%. Veľmi oceňujeme záujem tých študentov, ktorí sa k nám vracajú každé leto pravidelne, a po skončení štúdia sa plánujú u nás zamestnať na plný úväzok," dodala Michaela Bendová z Ľudských zdrojov Mondi SCP, ktorá je za celý projekt Letnej práce študentov zodpovedná.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia