Uzatvorili vchod do budovy chirurgického pavilónu

Uzatvorili vchod do budovy chirurgického pavilónu

RedakciaAktuality12.1.2023

Práce na rekonštrukcii chirurgického pavilónu C pokračujú podľa plánu, v súčasnosti začína rekonštrukcia strechy a výkopové práce pred budovou. Z tohto dôvodu bude od 14. januára až do odvolania uzatvorený vchod do pavilónu C ( budova chirurgického pavilónu) od jedálne.

Ak potrebujete navštíviť kliniku ortopédie a úrazovej chirurgie, kliniku neurochirurgie, ambulancie, kliniku rádiológie, RTG, CT, SONO, ANGIO, kliniku chirurgie, kliniku cievnej chirurgie, urologickú ambulancia, kliniku fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie hydrogalvan je potrebné dodržiavať nasledovný postup:

1. Na dovoz a odvoz imobilného pacienta využite príjazd urgentného príjmu a po vyložení pacienta je potrebné okamžité preparkovanie vozidla z príjazdovej cesty, aby ste cestu neblokovali.

2. Na vstup do budovy - využívajte prioritne vchod cez hlavný vestibul pavilónu C - chirurgický pavilón.

3. Na vstup do budovy počas hlavnej pracovnej doby je možné využívať aj vchod pri magnetickej rezonancie cez urológiu, prípadne vstup cez RTG pracovisko.

Jednotlivé vstupy sú vyznačené na fotografiách v galérii.

Informácie o zmenách v nemocnici

- Klinika neurochirurgie, lôžková časť, je od 11. 11. 2022 presťahovaná do priestorov očnej kliniky na 1. poschodie. Ambulancie zostávajú v pôvodných priestoroch v budove chirurgie.

- Očná klinika, lôžková časť, je od 9. 11. 2022 presťahovaná do priestorov kožného oddelenia na 1. poschodie. Ambulancie a očná pohotovosť zostávajú v pôvodných priestoroch v budove očnej kliniky.

- Klinika fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie. Od28. 10. 2022 je rehabilitácia presťahovaná do priestorov bývalého COVID-ového centra (vakcinačné centrum) na Považskej ulici. Pracovisko je už v prevádzke. Telefonické kontakty na kliniku ostávajú nezmenené.

- Lôžková časť kliniky cievnej chirurgie je od 26. 10. 2022 presťahovaná do budovy kliniky neurológie na prvé poschodie. Telefonické kontakty na kliniku ostávajú nezmenené. Ambulancie zostávajú na pôvodnom mieste.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia