V Hrabove sa budú premietať filmy pre divákov v autách

V Hrabove sa budú premietať filmy pre divákov v autách

RedakciaAktuality27.6.2023

Známe ružomberské zimné a letné stredisko Malinô Brdo ski & bike family park chystá ďalšiu, svojim spôsobom unikátnu novinku, a to autokino pod šírym nebom. Pôjde o tri večerné predstavenia na parkovisku v Hrabove - 21. júla, 6. augusta a 18. augusta. Viac informácií nájdete TU.

Ešte čakáme na vyjadrenie Úradu pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb kvôli požadovaným frekvenciám, no v najbližších dňoch by sme ho mali dostať,“ rozhovorila sa marketingová manažérka rezortu Marianna Luka. „Budeme, po Bratislave a Orave, v lokalite Oravskej priehrady, len tretím miestom na Slovensku s autokinom. Návštevníci sa môžu tešiť na filmy na veľkom nafukovacom plátne z pohodlia svojho autu, pričom zvuk si regulujú na vlastnom autorádiu. Snažili sme sa zaradiť snímky z každého žánra. Najprv to bude česká komédia Vlastníci, potom horor Posledná noc v Soho a na záver romantická dráma Dievča z Dubaja. Začiatky sú stanovené na 21:30 hod. Samozrejme, zabezpečíme tiež občerstvenie. Myslím si, že celkove pôjde o špeciálny zážitok. Tento projekt patrí do mozaiky Ružomberského letného kina, avšak je vlastnou aktivitou nášho strediska.“

Na lákavé filmy z vlastných motorových vozidiel si ešte záujemcovia musia počkať, no už s letnými prázdninami v ružomberskom skiparku odštartuje novinka pre detí s názvom Záhada lesa. „Ide o rodinnú hru a zároveň výlet lanovkou. Pri zakúpení detského lístka, tí najmenší dostanú brožúrku so zábavnými aktivitami a úlohami. Takto celé rodiny budú objavovať najkrajšie miesta na Málinom Brde, pričom ich čakajú i nové drevené sochy s motívom zvierat a s tajnými heslami. Kto zozbiera všetky heslá, si potom môže vydvihnúť odmenu u nás v pokladni,“ priblížila prázdninový formát Marianna Luka.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia