V Hrabove vyšperkovaná rodinná seansa

V Hrabove vyšperkovaná rodinná seansa

Ján SvrčekAktuality3.7.2024

V piatok (5. júla) rodinný festival Za siedmimi horami, ktorý organizuje oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) Región Liptov zavíta do Ružomberka, do Hrabovskej doliny.

Hrabovo sa už stalo pravidelnou súčasťou nášho projektu. S festivalom sme začínali v Liptovskom Jáne. Po prvých ročníkoch padlo rozhodnutie zavítať aj na iné miesta v našom regióne. Táto ružomberská lokalita je na to určite vhodná,“ povedala nám manažérka pre komunikáciu a PR OOCR Liptov Región Katarína Šarafinová.

photo: reefe | www.reefe.sk

Festival, ktorý píše 7. diel, bol otvorený 28. júna v Liptovskom Jáne, kde mu patrili tri dni a v piatok sa začne jeho putovná časť. Z Ružomberka sa v sobotu (6. júla) presťahuje do Jasnej a v nedeľu (7. júla) vyvrcholí v Liptovskom Hrádku. Ako na každom „placi“ tak aj v Hrabove sa návštevníci môžu tešiť na bohatú ponuku rozprávok v podaní bábkových divadiel, interaktívne vzdelávanie, koncerty a tvorivé dielne.

Program v Hrabovskej doline sa začne o 13:30 hod. Pestrú mozaiku vyskladajú Dedo Miro, Šašo Jaro a pštros, divadlo Žihadlo – predstavenia Cirkus Pepele a Zlatá priadka, Tárajko a Popletajka, Šašo Jaro a Gino Neutrino, akrobatická šou s Michalom Barbierom, karneval so Šašom Jarom a súťaže pre deti s Dedom Mirom.

Vstup je zdarma.

Foto: OOCR Región Liptov

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia