V Kráľovstve Hrabovo vás čaká leto plné zábavy!

V Kráľovstve Hrabovo vás čaká leto plné zábavy!

RedakciaAktuality18.7.2022

Letné kino pod holým nebom, koncerty či stand-up vystúpenie. Letný program v Kráľovstve Hrabovo v Ružomberku sľubuje množstvo zábavy pre malých aj veľkých od štvrtka do nedele od 18.30 hod. „Toto leto sme pripravili celkom zaujímavý program. Počas štvrtku a nedele sa snažíme orientovať na detského návštevníka, preto sme do programu zaradili detské kiná so známymi filmami, napríklad Labková patrola vo filme, Lego príbeh, Ježko Sonic či Asterixove dobrodružstvá,“ priblížil manažér Kráľovstva Hrabovo Marek Zelnický.

Piatky a soboty sa orientujú skôr na dospelého návštevníka, s ponukou filmových večerov s populárnymi titulmi ako napríklad Vo štvorici po opici, Matrix, Taxi 5, Kuriér či premiéry filmov Čo sme komu všetci urobili alebo Po čom muži túžia 2. Pestrú ponuku zábavy v Kráľovstve Hrabovo doplnia koncerty. Zahrá napríklad Peter Juhás z Voice či Eva Mazíková, ktorá určite zabaví nielen staršie publikum. „Pre tých, ktorí sa radi zasmejú, pripravujeme improvizačné divadlo na 29. júla vystúpenie Troch tvorivých tvorov s komikom Jurajom Šokom Tabačkom,“ dodal Zelnický.

Zábavné večery organizuje Združenie Hrabovská dolina s podporou Oblastnej organizácie cestovného ruchu Liptov, Mestom Ružomberok a Ministerstvom dopravy a výstavby SR. „Každý deň je v Kráľovstve Hrabovo množstvo zábavy pre malých aj veľkých. Nájdete tu najväčšie ruské koleso na Slovensku, najväčšiu pieskovú DINO výstavu, na ktorej pracovalo 12 rezbárov z Česka, Slovenska a Ukrajiny, najväčšiu guľôčkovú trať, drevenú ZOO, brloh Maca Hrabovského, DINO kino, ARCHEO park, interaktívnu zónu, veselé animátorky, ktoré sa starajú o celodennú zábavu či maľovanie na tvár,“ povedal Štefan Červeň, predseda Združenia Hrabovská dolina a riaditeľ Kráľovstva Hrabovo Štefan Červeň.

Všetky informácie o Kráľovstve Hrabovo a program na celé leto nájdete na stránke www.kralovstvohrabovo.sk alebo na sociálnych sieťach Kráľovstva Hrabovo.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia