V Kúpeľnom hoteli Choč otvorili Kino Lúčky

V Kúpeľnom hoteli Choč otvorili Kino Lúčky

RedakciaAktuality8.7.2020

Možnosti kultúrneho vyžitia na Lúčkach rozšírili o staro-novú novinku. Okrem modernej sály na hudobné a kultúrne predstavenia sa do kúpeľov vráti po mnohých rokoch aj premietanie filmov pre kúpeľných hostí i verejnosť. Informáciu pre náš portál potvrdila Zuzana Remeselníková, vedúca úseku obchodu a marketingu.

Modernizáciu kina ukončili tento mesiac a už nič nebráni tomu, aby si domáci aj hostia pozreli nový film s kvalitným zvukom a v pohodlných sedadlách. Sála s kapacitou 217 miest na sedenie prešla podľa Remeselníkovej kompletnou rekonštrukciou.

Menila sa elektroinštalácia, technika, vybavenie, nový šat dostali sedadlá,“ popísala.

Doplnila, že plánovaná rekonštrukcia trvala približne šesť mesiacov a mierne ju spomalila pandémia. Kinosálna v Lúčkach nie je novinkou, už v minulosti slúžila na rôzne kultúrne predstavenia, premietanie filmov bolo niekoľko rokov stopnuté.

Momentálne sa ešte len rozbiehame, budúci utorok by sme chceli spustiť filmové predstavenie, českú komédiu Teroristka,“ prezradila pre Žijem v Ružomberku Remeselníková.

V premietaní by chceli pokračovať v pravidelných intervaloch dva až trikrát do týždňa s cenou za vstup tri eurá. Vstupenky si môžu diváci zakúpiť pred kinosálou v čase od 18.00 – 18.50 hod.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia