V Ružomberku bude mestská autobusová doprava zadarmo aj vo februári

V Ružomberku bude mestská autobusová doprava zadarmo aj vo februári

RedakciaAktuality29.1.2021

„Vážení cestujúci, prechodné obdobie na využívanie MAD bez platného cestovného lístku je predĺžene aj na mesiac február, využívajte prosím verejnú dopravu,“ takýto oznam uverejnila radnica na svojom facebooku. Samospráva spresnila, že od pondelka 18. januára sú v platnosti nové cestovné poriadky, ktoré sú uverejnené na webovej stránke mesta a www.mhdrk.sk.

Mestská autobusová doprava bude počas pracovného dňa premávať v prázdninovom režime. „Tento režim zmeníme keď dôjde k ukončeniu lockdownu a začne prezenčná výučba v školách, o čom samozrejme budeme ešte informovať,“ píše sa na webe.

Možnosť vydať dopravnú kartu k registrácii pribudne od pondelka 1. februára. Od 8. februára začne inštalácia tarifného a informačného vybavenia do vozidiel, zároveň bude otvorená dopravná kancelária na železničnej stanici.

„Ospravedlňujeme sa za prípadné komplikácie. Celý systém postupne nastavujeme tak, aby od plánovaných marcových zmien v cestovných poriadkoch bol celý systém novej MAD plne funkčný,“ oznamuje na záver mestský úrad.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia