
Dôvodom je nevyhnutná oprava technického zariadenia.
Mestský podnik Ružomberok oznamuje, že z dôvodu realizácie nevyhnutnej opravy technického zariadenia bude prerušená dodávka teplej úžitkovej vody v utorok 23. septembra v čase od 03.00 h do 16.00 h. Po skončení opravy bude dodávka TÚV opäť obnovená.
„Ďakujeme za pochopenie a ospravedlňujeme sa za prípadné spôsobené komplikácie,“ ospravedlňuje sa vedenie mesta.
Odstávka sa dotkne všetkých, ktorí sú zásobovaní z centrálneho zdroja tepla, teda tých, ktorým prednedávnom pri investičnej akcii bola TÚV odstavená od 25. 8. 2025 do 29. 8. 2025.
© 2026 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia