V Ružomberku otvoria novú predajňu bicyklov

V Ružomberku otvoria novú predajňu bicyklov

RedakciaAktuality29.3.2019

Slnečné lúče sú deň čo deň teplejšie, dni sú čoraz dlhšie. To nás láka na aktivity vonku. Bicyklovanie, behanie, turistiku alebo len na prechádzky. V Ružomberku pribudne možnosť pripraviť a vybaviť sa na vonkajšie aktivity v novej predajni športových potrieb odborne zameranej na cyklistiku. Predajňa Terra bike sa nachádza na Bystrickej ceste 1, oproti Administratívnej budove Mondi SCP.

Ružomberok, ako vstupná brána do Liptova, má významnú cyklistickú tradíciu a potenciál, preto sme sa rozhodli tomuto regiónu ponúknuť aj naše portfólio produktov a služieb, čím chceme pre cyklistov (športových aj rekreačných) obohatiť možnosti výberu o ďalšie produkty a služby,“ konštatoval pre náš portál majiteľ predajne Peter Kviatkovský.

Do Ružomberského regiónu prináša predajca najmä značky bicyklov GIANT, GHOST, ELECTRA, MONDRAKER a široký výber cyklistických doplnkov. Tak ako aj v ostatných regiónoch, kde ich firma ponúka svoje služby, aj v Ružomberku budú poskytovať zákazníkom aj kvalitný a odborný servis.

Dobrá správa pre členov OZ Ružomberčan. „S majiteľom predajne sme sa dohodli na poskytovaní zliav pre našich členov. To znamená, že od 1.apríla máme ďalšiu výhodu, ktorá má podporiť zvýšenie pohybu a pobytu v prírode a prispieť k zlepšeniu kondície a zdravia našich členov,“ konštatoval pre náš portál Marián Bujňák, predseda OZ Ružomberčan.

Členovia OZ Ružomberčan budú môcť čerpať plnohodnotné výhody, ako keby boli členmi vernostného klubu TERRA BIKE.
Znamená to zvýhodnené obchodné podmienky pri nákupe aj pri servise. O konkrétnych výhodách sa môžu informovať na www.terrabike.sk a na stránke občianskeho združenia www.ozruzombercan.sk

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia