Večer s jubilantmi

Večer s jubilantmi

RedakciaAktuality14.11.2019

V stredu 13. novembra 2019 sa v Kultúrnom dome Andreja Hlinku v Ružomberku uskutočnil už v poradí 13. ročník slávnostného podujatia s názvom Večer s jubilantmi. „Tento večer organizujeme pravidelne ako poďakovanie našim zamestnancom za ich oddanosť a lojalitu, ktorú dokazujú nielen svojim spoľahlivým výkonom a plnením pracovných povinností, ale aj dlhoročnou nepretržitou prácou," hovorí Ivana Keyzlarová, Riaditeľka ľudských zdrojov, Mondi SCP.

Firma tradične pozýva zamestnancov, ktorí pracujú v podniku viac ako 25, 30, 35 a 40 rokov. Tento rok pozvanie prijalo viac ako 60 zamestnancov. Jubilantom osobne na začiatok poďakoval Bernhard Peschek, prezident spoločnosti, ako aj ďalší zástupcovia manažmentu firmy. „Je to pre nás veľmi milá udalosť. Práve naši dlhoroční zamestnanci sú dôkazom toho, že sme dobrým a stabilným zamestnávateľom a na strane druhej si uvedomujeme, že sú to práve oni, ktorí stoja za úspechmi našej firmy. O chvíľu oslávime už 140.výročie od začiatku papierenskej výroby v meste. Na svete neexistuje veľa priemyselných podnikov, ktoré sa môžu pochváliť takou dlhou tradíciou výroby a my sme veľmi hrdí na to, že v našich radoch máme takých dlhoročných pracovníkov a odborníkov, ktorí svoje skúsenosti odovzdávajú aj mladším generáciám," večer v krátkosti zhrnul Bernhard Peschek, prezident Mondi SCP.

O program počas večera sa postarala slovenská vokálna skupina Fragile, ktorá zožala veľký úspech. Po koncerte nasledovala neformálna spoločná večera v kruhu blízkych priateľov a kolegov. Okrem finančnej odmeny za dlhoročnú prácu si zamestnanci z tohto slávnostného večera odniesli aj malé darčeky.

Zdroj : TS

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia