Vojenská nemocnica získala ďalší titul najlepšia nemocnica roka

Vojenská nemocnica získala ďalší titul najlepšia nemocnica roka

RedakciaAktuality11.3.2023

Po prvenstve za rok 2022, ktoré Ústrednej vojenskej nemocnici (ÚVN) udelila inštitúcia INEKO, toto zdravotnícke zariadenie získalo ďalšie najvyššie hodnotenie. V najnovšom prieskume medzi pacientmi poisťovne Dôvera získala najlepšie hodnotenie spomedzi fakultných a univerzitných nemocníc. Ich spokojnosť potvrdzuje, že ÚVN patrí k špičke zdravotníckych zariadení na Slovensku.

„Obetavá práca celého personálu Ústrednej vojenskej nemocnice je už značkou kvality. Pozitívna odozva reflektuje ich nasadenie a schopnosť poskytnúť tú najlepšiu službu, za čo im patrí obdiv a vďaka,“ uviedol na margo výkonov nemocnice minister obrany SR Jaroslav Naď.

V hodnotení za rok 2021 sa vojenská nemocnica umiestnila na druhej priečke, posun na vrchol teší aj riaditeľa Roberta Rusnáka. „Teší nás, že už roky patríme medzi najlepšie slovenské nemocnice. Moje poďakovanie patrí každej jednej kolegyni a kolegovi, bez ktorých úsilia by dosiahnutie takýchto úspechov nebolo možné. Ďakujem aj všetkým pacientom, ktorých spätná väzba touto formou je pre nás vždy veľmi cenná a je zároveň povzbudením do ďalšej práce.“

Cieľom prieskumu poisťovne Dôvera realizovaného na vzorke sedem tisíc pacientov, ktorí sa v minulom roku liečili v niektorej zo slovenských nemocníc, je zvyšovanie transparentnosti v ústavnej zdravotnej starostlivosti na Slovensku.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia