Vykročenie do nového  roka 

Vykročenie do nového  roka 

RedakciaAktuality1.1.2024

Množstvo ľudí sa prišlo zabaviť na Silvestra do centra Ružomberka. Rozlúčku so starým rokom a privítanie nového roka 2024 sprevádzal aj bohatý kultúrny program. Predstavili sa v ňom skupiny Chris Ellys, kapela Zbojná. Program pokračoval koncertom Roba Pappa a po jeho hodinovom predstavení sa o priazeň publika uchádzal spevák Martin Harich. Posledné minúty starého a nového roka patrili diskotékovým piesňam, ktoré namixoval Róbert Burian.

Do odpočítavania posledných sekúnd roka 2023 sa zapojil aj Ružomberský primátor Ľubomír Kubáň, ktorý v príhovore uviedol: „Som rád, že ste sa v takomto hojnom počte zúčastili oslavy Silvestra a Nového roka. V mene svojom a vedenia mesta Vám chcem zaželať veľa štastia, zdravia a lásky, veľa pracovných a osobných úspechov. V provm rade chcem povedať, že Ružomberok, dúfam, že bude v roku 2024 prinášať iba pozitívne správy pre Vás obyvateľov.“

Podľa informácií hovorcu mesta sa Ružomberok Vladímira Miškovčika, vítanie nového roka sa v Ružomberku zaobišlo bez mestského ohňostroja.

Po polnoci na Nový rok v centre Ružomberka zaznelo menej výbuchov a svetelných pyrotechnických efetkov, ako v minulé roky. Ohňostroje, ktoré rozžiarili oblohu, si prinieslo len niekoľko ľudí. Napriektomu bolo všade dostatok dobrej nálady. K nej prvé novoročné minúty prispel svojim spevom aj M. Harich. Po ňom sa už o zábavu staral len diskotékar R. Burian.

Fotogaléria

Text a foto: Tibor Šuľa

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia