Žena poškodila zaparkované auto a z miesta odišla

Žena poškodila zaparkované auto a z miesta odišla

RedakciaAktuality6.3.2020

Počas služobných úkonov s predvedeným bolo na mestskú políciu oznámené, že na ulici Mostová bola nájdená peňaženka s dokladmi. Tá patrila práve predvedenému mužovi, ktorý si ju hneď prevzal. Vecou sa ďalej zaoberá poverený príslušník mestskej polície, ktorý kontaktoval majiteľa obchodu ohľadom výšky škody spôsobenej rozbitím výkladu.

Správca útulku pre ľudí bez domova požiadal o prítomnosť hliadky podvečer v prvú marcovú nedeľu. V zariadení sa nachádzal muž, ktorý bol zjavne pod vplyvom alkoholu a obťažoval ostatných ubytovaných. Orientačnou dychovou skúškou mu boli namerané dva promile. Po oboznámení sa s výsledkom merania sám ubytovňu opustil. Vedel, že tým porušil jedno zo základných pravidiel ubytovne.

Príslušník mestskej polície obsluhujúci kamerový systém si podvečer vo štvrtok 5. marca všimol na tmavých schodoch dvoch mužov, ktorí tam požívali alkoholické nápoje. Vyslal na miesto hliadku, ktorá zistila, že ide o dvoch Ružomberčanov vo veku 28 a 31 rokov. Za nerešpektovanie všeobecne záväzného nariadenia o zákaze požívania alkoholických nápojov na verejnosti im boli obidvom uložené blokové pokuty.

Zdroj : Tlačová správa Mestskej polície Ružomberok

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia