Žijem v Ružomberku - Zašlite nám svoj tip zašlite nám svoj tip
napíšte nám vaše podnety a tvorte s nami obsah Chcete sa s celým Slovenskom podeliť o Vaše informácie či kurióznu skúsenosť? Sme tu pre vás!
× ×
Nahrať prílohu
Šport

V Slovenskom pohári "Struhárovci" pocestujú do Skalice

27. 10. 2022

|

Jan Svrcek

"Bude to ťažká prekážka"

Zdroj: futbalnet

Dnešný žreb v sídle Slovenského futbalového zväzu „vyskladal“ dvojičky 5. kola Slovnaft Cupu. Futbalisti MFK Ružomberok „vyfasovali“ MFK Skalica, pričom výhodu domáceho prostredia bude mať ich súper.

Všetci vidíme, že už ide do tuhého, keď sa navzájom stretávajú aj fortunaligisti. Bude to ťažká prekážka, Skalica na svojom štadióne, s dostatočnou podporou publika, je nepríjemným súperom. Diváci dokážu byť jej dvanástym hráčom. Hoci, v poslednom čase v lige sa mužstvu veľmi nedarí, nečaká nás nič ľahké. Samozrejme, žreb nám mohol prisúdiť aj silnejšieho súpera, avšak na druhej strane i účastníka tretej, či druhej ligy,“ uviedol kouč ružomberského mužstva Peter Struhár.

Žreb 5. kola: FC Spartak Trnava – MFK Zemplín Michalovce, FC ŠTK 1914 Šamorín – MŠK Púchov, TJ Jednota Bánová – MFK Tatran Liptovský Mikuláš, KFC Komárno – FC ViOn Zlaté Moravce, AS Trenčín – Spartak Myjava, MFK Dukla Banská Bystrica - MŠK Tesla Stropkov/Slovan Bratislava, FC Humenné – 1. FC Tatran Prešov, MFK Skalica – MFK Ružomberok. 

Osemfinálové stretnutia sú naplánované na 8. a 8. novembra 2022.