Egál s Rapidom Bukurešť

"Egál" s Rapidom Bukurešť

Ján SvrčekHlavná stránka25.6.2024

Futbalisti MFK Ružomberok na záver sústredenia v Slovinku vo svojom poslednom prípravnom dueli počas tohto 10 – dňového kempu v Gorišnicu remizovali s rumunským tímom Rapid Bukurešť 1:1.

Ich súper v 12. min. išiel do vedenia, po smoliarskom vlastnom góle Hladíka. Liptáci vyrovnali v 67. min. z priameho kopu, ktorého exekútorom bol Domonkos.

Pred zajtrajším odchodom domov, to bola dobrá previerka proti kvalitnému súperovi. V prvom polčase sme azda aj súpera zaskočili veľmi dobrými prechodmi, akurát chlapcom chýbala lepšia finálna fáza. Tiež škoda inkasovaného gólu po štandardnej situácii, keď nám zase trochu ušla koncentrácia. Aj do druhej polky chalani dobre naskočili. Potom padol náš vyrovnávajúci gól a až do konca to bol obojstranne otvorený futbal. Celkove môžem vysloviť spokojnosť s výkonom i s prístupom,“ okomentoval nám večerný duel asistent ružomberského trénera Peter Tomko.

FC Rapid Bukurešť - MFK Ružomberok 1:1 (1:0)

Góly: 11. vlastný (Hladík) - 67. Domonkos.

Ružomberok: Frühwald – Köstl (60. Maslo), Malý, Gabriel, Madleňák (60. Selecký) – Lavrinčík (60. Gomola), Luterán (60. Múdry) – Chobot (60. Tučný), Chrien (60. Boďa), Domonkos – Hladík (60. Gerec).

Foto: Peter Adamčiak

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia