KVÍZOVÝ PONDELOK

KVÍZOVÝ PONDELOK

RedakciaKultúra5.3.2020

Arena Ružomberok pozýva na Kvízový pondelok.

Pravidlá:
- súťažia 2-7 členné tímy
- podmienkou účasti je registrácia na stránke http://www.kviz.pub, pokiaľ sa tím nezaregistruje, nebude mu garantované miesto. Miesta na kvíz sú určené podľa poradia, v ktorom sa tímy prihlásili.

Dobrovoľný príspevok v odporúčanej výške 3,00€ slúži ako príspevok na činnosť OZ Neseď doma.

Jedna z tém bude aktuálne dianie / historický kalendár a potom ešte ďalšie.
Súťaží sa v šiestich tematických kolách (jedno je "rýchle kolo", jedno je s výberom z možností, po napísaní odpovede ju už nemožno zmeniť), každé kolo má hodnotu 8 bodov. Víťaza určí súčet bodov, v prípade rovnosti bodov "rozstrelová" otázka alebo úloha. Po tímovej časti čaká každého jedného tipovacia otázka, kde najpresnejšie tipujúci vyhrá cenu. V prípade, že je dôvodné podozrenie, že tím účelovo "ide" po cene útechy, táto bude odovzdaná inému tímu podľa voľby kvízmajstra. Rovnako sú všetky nerozhodné a diskutabilné situácie rozhodované podľa vôle kvízmajstra.

Táto liga (pracovný názov letná) bude trvať do leta a bude mať asi 12 kôl a do úvahy sa bude brať 9 najlepších výsledkov tímu z jednotlivých kôl obodovaných podľa tabuľky nižšie, v prípade rovnosti bodov rozhoduje 10, resp. 11 najlepších výsledkov. Ocenené budú prvé 3 miesta, najposlednejšie a najpriemernejšie.

1. miesto 10 bodov
2. miesto 9 bodov
3. miesto 8 bodov
4. miesto 7 bodov
5. miesto 7 bodov
6. miesto 6 bodov
7. miesto 6 bodov
8. miesto 5 bodov
9. miesto 5 bodov
10. miesto 4 body
11. miesto 4 body
12. miesto 3 body
13. miesto 3 body
14. miesto 2 body
15. miesto 2 body
16. a ďalšie miesto - 1 bod

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia