A. Mojžiš si do zmluvy pridal ďalší rok

A. Mojžiš si do zmluvy pridal ďalší rok

RedakciaŠport25.6.2021

Pôvodný kontrakt mal do 31. mája 2023, no dnes Alexander Mojžiš podpísal novú zmluvu s MFK Ružomberok a to do 31. mája 2024.

Rodák z Krupiny, ktorý pod Čebrať prestúpil z Podbrezovej, v drese Ruže (zatiaľ) odohral 49 stretnutí vo Fortuna lige a predtým osemnásť za „železiarov“.

Doterajší ružomberský angažmán mi veľa dal, človek sa vyhral a určite som sa posunul dopredu. Aj vďaka spoluhráčom, ktorí mi pomohli, je tu naozaj skvelá kabína. Teším sa na ďalšie pôsobenie v tomto klube,“ uviedol po dôležitom akte 22 – ročný Mojžiš. „Keď som pred dvomi rokmi prichádzal, Podbrezová vypadla z najvyššej súťaže a mojou ambíciou bolo pokračovať medzi elitou. Spolu s mojim agentom Tomášom Geistom sme vtedy vyhodnotili ružomberskú ponuku ako najvýhodnejšiu. S odstupom času môžem len potvrdiť, že išlo o dobrý krok.“

Pri otázke, čo si zatiaľ z liptovskej misie najviac váži, sa člen defenzívy MFK, ktorý má na svojom konte aj tri štarty v reprezentačnej „dvadsaťjednotke“, trochu zamyslel. „Ťažko povedať. Zvlášť si vybavujem vydarené zápasy a myslím si, že ich nebolo málo. Rád spomínam aj na hráčov, ktorí za to obdobie kabínu opustili. Celkove som v Ružomberku spokojný,“ pripojil Mojžiš, ktorého v kolektíve nikto inak neosloví len Alex.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia