After: Tajomstvo

After: Tajomstvo

RedakciaŠport1.9.2021

Nové filmové pokračovanie pokračovanie svetového fenoménu After sľubuje nečakané odhalenia v rodinách Tessy i Hardina a tvrdý boj o budúcnosť ich vzťahu.

Tessin život sa rozpadáva. Nič nie je také, ako si myslela. Ani priatelia, ani rodina. Hardin – jediný človek, ktorý by mal za každých okolností byť jej spoľahlivou oporou – zúri, keď zistí, čo dôležité pred ním zatajovala. Namiesto toho, aby ju v jej plánoch podporil, rozhodne sa jej ich prekaziť. Tessa vie, že Hardin ju miluje a urobí všetko, aby ju chránil, avšak niekoho ľúbiť a dokázať s ním žiť, nie je to isté. Tessu vyčerpáva nekonečný kruh záchvatov žiarlivosti, nepredvídateľného hnevu a odpúšťania. Silu jej citu k Hardinovi už nikdy neprekoná iný muž, žiaden iný bozk jej neposkytne toľko radosti ako Hardinov – stojí však neskrotná vášeň medzi nimi za ten nekonečný boj? Kedysi im na prekonanie problémov stačilo, že jeden druhého ľúbia. Ak sa však Tessa rozhodne poslúchnuť hlas svojho srdca, bude to znamenať... koniec?

Po prvých dvoch dieloch ságy After, ktoré zaznamenali v slovenských kinách fenomenálny úspech, prichádza na veľké plátna pokračovanie s názvom After: Tajomstvo, ktoré ponúkne ešte vášnivejší a ešte dramatickejší príbeh.

Réžia: Castille Landon
Hrajú: Josephine Langford, Hero Fiennes Tiffin, Carter Jenkins, Arielle Kebbel, Mira Sorvino...

Dráma, romantický, 95 min., MP12+, USA, ČD, 2D projekcia

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia