Blíži sa City run, tentoraz aj s promo pozvánkou

Blíži sa City run, tentoraz aj s promo pozvánkou

RedakciaŠport6.6.2019

Pred dvomi rokmi premiérové bežecké preteky v ružomberských uliciach s názvom City run Mondi SCP lepší signál do sveta ani nemohli vyslať. Hoci išlo o úplne nové randevú v maratónkach, malo všetko po čom túžia aj tradičné podujatia. Premyslenú réžiu, početné pretekárske pole (cez 300 štartujúcich), zaujímavé súboje, krásnu divácku a senzačnú atmosféru.

Vlani organizátori (akciová spoločnosť Mondi SCP, občianske združenie Ružomberok v pohybe, OZ Ružomberčan a mesto Ružomberok) latku City runu posunuli ešte vyššie. Úžasnou odmenou im bolo 485 pretekárov, čo je možno slovenský unikát na bežeckých podnikoch podobného charakteru.

Na sobotu 15. júna oduševnení hostitelia pripravujú 3. ročník svojich pretekov, ktorých mediálnym partnerom je náš portál a nezakrývajú smelú ambíciu opäť výraznejšie prepísať doterajšie účastnícke maximum.

V Parku Š. N. Hýroša je úvodný štart naplánovaný na 9:45 hod. Na hlavnú 5 500 m trať (dva okruhy po 2600 m plus 300 m okruh) sa aktéri (dorastenci, dorastenky, juniori, juniorky, päť kategórii mužov a štyri žien) vydajú o 11:00 h. Chýbať nebude ani „špecialitka“ rodinné štafety. Hudobným hosťom bežeckého podujatia bude skupina Elán Tribute z Martina ktorá zahrá prevzaté pesničky legendárnych „elánovcov“. Bohatý je tiež ďalší sprievodný program.

Absolútnou novinkou bude pozvánkový promo program o deň skôr (v piatok 14. júna) tiež v Hýrošovom parku s výstižným názvom Príď sa zabaviť. Vystúpia Hali Sax, Bagandža Crew a Vanesa Jam. Zároveň bude prebiehať aj online registrácia na sobotňajší beh. Pripomeňme, že tá stále beží na http://www.ruzomberokvpohybe.sk/registracia/.

Účastníkov už tradične čaká štartovací balíček aj s tričkom s logom pretekov a vytrvalcov na hlavnej trati tiež špeciálne vyrobená účastnícka medaila.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia