Blíži sa kľúčový zápas Ruže proti Dunajskej Strede

Blíži sa kľúčový zápas Ruže proti Dunajskej Strede

RedakciaŠport13.5.2019

V sobotu (18. mája), v predposlednom kole skupiny o titul, futbalisti MFK Ružomberok o 17:00 hod. vyzvú FC DAC 1904 Dunajská Streda. V prípade plného bodového zásahu si zverenci trénera Davida Holoubka môžu definitívne zabezpečiť miestenku v Európskej lige ročníka 2019/2020, keďže momentálne na tretej priečke majú päť bodov k dobru na štvrtú Žilinu.

Vedenie futbalovej Ruže chce v sobotu pritiahnuť do hľadiska čo najviac divákov. Veď môže ísť i miľníkový duel celej sezóny. Aj preto vyšlo so zaujímavou iniciatívou. „Všetci diváci, ktorí prídu na stretnutie proti Dunajskej Strede, budú si môcť v prípade našej účasti v pohárovej súťaži prednostne zakúpiť lístok na domáci zápas prvého predkolo Európskej ligy. Nezabúdame ani na ´permanentkárov´, tí pri vstupe na štadión obdržia vstupenku s nulovou hodnotou. Verím, že aj takto prilákame ľudí na tribúny. Ich podporu naše mužstvo bude veľmi potrebovať,“ informoval nás Milan Bezák, ml. z marketingového oddelenia MFK Ružomberok.

Veru, o futbalovú „Európu“ sa nehrá každý deň. Už samotný duel je obrovskou vábničkou. „Plný dom“ by bol tou najlepšou podporou pre skvele finišujúcu Ružu.

Ešte dodajme, že klub už spustil prostredníctvom spoločnosti Ticketmedia online predpredaj vstupeniek na sobotu.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia