Bývalý tréner D. Cibulkovej naháňal chlpatú loptičku na Klačne

Bývalý tréner D. Cibulkovej naháňal chlpatú loptičku na Klačne

RedakciaŠport2.8.2020

V sobotu (1. augusta) na antukovom dvorci č. 3 v areáli Fitness centra California na Klačne sme zhliadli známeho tenisového trénera Mateja Liptáka. Ako nás informoval správca tamojších kurtov Milan Sekera, nehrajúci kapitán slovenského fedcupového družstva žien, bývalý dlhoročný kouč Dominiky Cibulkovej, no v minulosti aj Karola Becka či Daniely Hantuchovej, s ktorým momentálne spolupracuje jeho švagor, takisto reprezentant Jozef Kovalík, nebol tento týždeň na ružomberskom sídlisku prvýkrát.

Máme to sem na skok, keďže sme na rodinnej chate na Podsuchej. Chodíme tam v zime i v lete. Je výhoda, že tak blízko máme kurty, takže s Jojom Kovalíkom nielen relaxujeme, ale aj trochu ´makáme´. Chodíme si sem zatrénovať a tak oddych spájame s prácou. Takisto je s nami môj syn Matej, ktorý sa tiež venuje tenisu,“ rozprával pre náš portál Matej Lipták.

Pre uznávaného tenisového odborníka stredné Slovensko nie je žiadnou neznámou. „Som rodákom z Kremnice, takže tento kút republiky dobre poznám. Takisto Ružomberok i ľudí na tamojších dvorcoch. Keď som na Podsuchej, vždy si do tohto areálu rád odbehnem,“ pokračoval M. Lipták.

Vzácny hosť v „kráľovstve“ M. Sekeru tiež priznal, že keby nie COVID-19, určite v súčasnosti by sa nachádzal niekde inde. „Áno, mám čas, keďže vo svete sa v súčasnosti nekonajú žiadne turnaje, inak by som cestoval po nich,“ dodal M. Lipták.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia