Cez víkend pokračovali regionálne futbalové súťaže

Cez víkend pokračovali regionálne futbalové súťaže

RedakciaŠport14.4.2019

V III. lige nedeľňajší duel prvého Ružomberka B s Fiľakovom na umelej tráve pod Čebraťom vyústili v domácu exhibíciu – 7:1.

V V. lige svojich fanúšikov šokovala Bešeňová, keď vybuchla v domácom dueli proti Vavrečke – 0:7. Naopak, klobúk dole pred Švošovom, ktorý si priviezol bod z ihriska lídra tabuľky Sučian. Veľmi cenné víťazstvo dosiahli Liptovské Sliače, keď zdolali Nižnú 2:0.

V VI. lige prvá Likavka tentoraz „vyfackala“ Liskovú (5:0). Liptovská Lúžna rabovala na v Ľubeli (2:1) a za povšimnutie stojí tiež remíza, po jesennej časti zatracovanej Černovej, v Hubovej.

V V. lige Hrboltová nestačila na Prosiek (1:2) a Stankovany sa s Východnou rozišli zmierlivo – 0:0.

V VIII. lige v šlágri kola Valaská Dubová prehrala s Lúčkami 1:3. V A skupine je už len šesť tímov, keďže Liptovská Osada to pre nedostatok hráčov vzdala.

III. LIGA.

Liptovská Štiavnica – Lučenec 1:3 (1:0), M. Gejdoš – Budinský 2, vlastný, Ružomberok B – Fiľakovo 7:1 (5:1), R. Kružliak 2, M. Almaský, Zsigmund, Madleňák, Lenani, Brenkus – Knieževič.

V. LIGA

Bešeňová – Vavrečka 0:7 (0:5), Kurtulík 3, Branický 3 (1 z 11 m), Mišánek, Liptovské Sliače – Nižná 2:0 (1:0), Sršeň, Mikulec, Sučany – Švošov 1:1 (0:0), Náther (z 11 m) – Marcoň.

VI. LIGA

Hubová – Černová 1:1 (0:1), M. Olos – M. Kovalčík, Dúbrava – Liptovská Teplá 1:1 (1:0), M. Sokol – Bobek, Ludrová – Liptovská Kokava 2:1 (0:0), M. Kučera, Lazík – Števček, Pribylina – Važec 0:1 (0:0), Chromčo, Ľubeľa – Liptovská Lúžna 1:2 (1:1), Tomek – Nosák 2, Bobrovec – Smrečany/Žiar 1:2 (0:1), Matloň – Blaščík, Kandera, Likavka – Lisková 5:0 (2:0), J. Pindura a M. Pindura po 2, Hantoš.

VII. LIGA

Beňadiková – Liptovský Ján 0:1 (0:0), Malacký, Hrboltová – Prosiek 1:2 (1:1), Huntoš – Dobák, M. Švárny, Demänová – Podtureň 6:1 (3:1), Jurečko 2, Flóro, Sltakovský, Orlický, Kupčo (z 11 m) – T. Dzuriak, Partizánska Ľupča – Iľanovo 1:5 (0:2), D. Moravčík – M. Devečka 2 (1 z 11 m), Harandza, M. Droppa, Wosiňski, Stankovany – Kvačany 0:0, Jamník – Východná 0:4 (0:2), Žiak, Žiška, Petranka, Ilavský, Vavrišovo – Hybe 1:4 (1:2), Krajčírik – Vozárik, Jančuška, Kočí, M. Cibuľa.

VIII. LIGA, skupina A

Liptovské Revúce – Vlachy 4:2 (1:1), Magušin, Cmorík, P. Kmeť, Šimrák (z 11 m) – Alman (Z 11 m), Hlavatý, Valaská Dubová – Lúčky 1:3 (0:1), Baláž (z 11 m) – Dvorský, F. Hrbček, M. Červeň,

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia