Cez víkend pokračovali regionálne futbalové súťaže

Cez víkend pokračovali regionálne futbalové súťaže

RedakciaŠport8.4.2019

Ružomberské „béčko“ vydrelo najtesnejšie víťazstvo (1:0) v Oravskom Veselom a svoj náskok na špici pelotónu III. ligy zveľadilo na päť bodov.

V V. lige tretí Švošov sa síce proti Turčianskej Štiavničke ťažšie rozbiehal, ale svoju rolu splnil – 3:1. Bešeňová a Liptovské Sliače na ihriskách súperov nepochodili.

Vedúci tím najvyššej liptovskej súťaže Likavka tentoraz deklasovala Smrečany/Žiar (6:1) na ich ihrisku. O päť presných nástrelov sa zaslúžili bratia Pindurovci, Marek strelil tri a Juraj dva góly. Hubová potešila svojich fanúšikov plným bodovým zásahom v Liptovskej Lúžnej (4:2). Dobrá správa aj pre Černovú, po druhom víťazstve v sezóne nad Bobrovcom (2:1), už nedrží v rukách, hoci len tesne, Čierneho Petra.

V siedmej lige reprezentanti Ružomberského okresu vyšli naprázdno – Stankovany v Prosieku (0:2) a Hrboltová v Iľanove (1:3).

V ôsmej lige, v skupine A bolo na programe úvodné jarné kolo a vedúce trio Lúčky, Biely Potok a Valaská Dubová nezaváhalo.

III. LIGA

Oravské Veselé – Ružomberok B 0:1 (0:1), R. Kružliak, Kalinovo – Liptovská Štiavnica 3:1 (1:1), Ribeiro, Ivan, Fehérvari – M. Gejdoš.

V. LIGA

Švošov – Turčianska Štiavnička 3:1 (0:1), J. Roštek 2, Dauda, Tvrdošín – Bešeňová 2:0 (1:0), Mušák, Šikyňa, Tepličan – Liptovské Sliače 1:0 (1:0), Babčaník.

VI. LIGA

Liptovská Teplá – Lisková 6:1 (2:1), T. Šiška a Bobek po 2, R. Šišak, Milan, Smrečany/Žiar – Likavka 1:6 (0:3), Pajerchin (z 11 m) – M. Pindura 3, J. Pindura 2, Vorčák, Černová – Bobrovec 2:1, L. Kajan, Demko – Ilavský, Liptovská Lúžna – Hubová 2:4 (0:3), Nosák, Staš – Rapoš, Dutka, Hancko, Zubaj, Važec – Ľubeľa 2:3 (2:2), Roth, Mátray – J. Kúkol, Kandera, Tomek, Liptovská Kokava – Pribylina 2:0 (2:0), Števček, Žufaj, Dúbrava – Ludrová 3:2 (3:1), Čavrnoch, Danaj – Lazík, vlastný.

VII. LIGA

Podtureň – Hybe 3:2 (2:0), Vozárik, F. Duriak, Grieš – Cibuľa, Buša, Východná – Vavrišovo 1:3 (1:0), Vechter – M. Račko 2 (1 z 11 m), Krajčírik, Kvačany – Jamník 5:0 (2:0), M. Koyš a Fiačan po 2, T. Koyš, Prosiek – Stankovany 2:0 (1:0), Štefka, Vigoda, Iľanovo – Hrboltová 3:1 (0:0), Zelenák, Devečka, M. Droppa – Jeleník, Liptovský Ján – Partizánska Ľupča 9:0 (4:0), Herčut 3, Ručkay 2, M. Kráľ, Praštiak, Penciak, Pavuk, Demänová – Berňadiková 0:5 (0:2), M. Perašín 3 (z 11 m), Pastva, M. Račko.

VIII. LIGA, A skupina

Vlachy – Biely Potok 1:3 (0:2), Alman (z 11 m) – Pastucha, Mišák, M. Janči, Štiavnička – Dúbrava 0:1 (0:1), M. Kučera, Lúčky – Liptovské Revúce 3:0 (1:0), Dvorský 2, Banáš.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia