Ďalší podnik pod vysokou sieťou

Ďalší podnik pod vysokou sieťou

RedakciaŠport20.5.2022

Po junioroch Volejbalový klub One Ružomberok usporiada ďalší mládežnícky semifinálový turnaj o postup na majstrovstvá Slovenska. Zajtra (21. mája) v telocvični Spojenej školy na ulici Scota Viatora pôjde o kategóriu kadetov za účasti troch družstiev – VK Mirad UNIPO Prešov, ŠK Hamuliakovo a domáceho tímu.

Na ´Slovensko´, ktoré za za účasti ôsmich kolektív uskutoční 27. - 29. mája v Bratislave, postúpia dva celky,“ uviedol predseda VK One Ružomberok a jeden z dvoch trénerov kadetov (druhým je Peter Pytel) Tomáš Varga. „Myslím si, že máme reálnu nádej byť medzi prvými dvomi družstvami.“

Bude to o konfrontácia tretích družstiev zo základných skupín Západ, Stred a Východ. Ružomberskí volejbalisti v dlhodobej súťaži v tabuľke Stred skončili na tretej priečke, keď až do konca sa bili o druhý „flek“. Prvenstvo patrilo Tatranu Banská Bystrica/Slovenská Ľupča (70 b.), pred VK OSMOS Prievidza (56) a VK One (52).

Program turnaja: o 11. hod.: VK One Ružomberok – VK Mirad UNIPO Prešov, o 13. hod.: Prešov – ŠK Hamuliakovo, o 15. hod.: Hamuliakovo – Ružomberok.

© 2024 Žijem v Ružomberku Ochrana súkromia